Wyniki konkursu "Zwiastuny wiosny w Gminie Witonia"

W dniu 01.07.2021 r. nastąpiło podsumowanie i wręczenie nagród uczestnikom konkursu organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witoni pn. "Zwiastuny wiosny w Gminie Witonia" . Konkurs był przeznaczony dla uczniów Szkoły Podstawowej w Witoni oraz mieszkańców gminy Witonia. Miał na celu: rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych, fotograficznych dzieci, młodzieży oraz dorosłych, odkrywanie i promocję talentów, zwrócenie uwagi na piękno budzącej się przyrody w gminie, rozpowszechnianie działań proekologicznych poprzez działalność artystyczną i prezentację prac plastycznych. Zadaniem uczestników biorących udział w konkursie było wykonanie pracy o tematyce wiosennej wyłącznie w technice kolażu.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Natalia Stańczyk

II miejsce – Anna Zwierzchowska

III miejsce – Nina Budner

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Autor: GOKSiR w Witoni