Konta bankowe dla osób posiadających przyznane świadczenia z GOPS

gops

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Witoni informuje, iż w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju, osoby posiadające przyznane świadczenia z GOPS wypłacane w gotówce proszone są o zmianę tej realizacji na wypłaty realizowane na rachunek bankowy.

W związku z powyższym należy wypełnić oświadczenie i przekazać je do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Witoni:
  • osobiście, wrzucając do pudełka na dokumenty, znajdującego się w budynku GOPS,
  • przesyłając skan poprzez Emp@tię lub mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • przesyłając za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres GOPS.

Oświadczenie jest tylko wzorem i można je przepisać i przekazać do GOPS z własnoręcznym
podpisem.
Nazwa pliku: Oświadczenie