Koła Gospodyń Wiejskich w Naszej Gminie

Niespodzianka dla Sołtysa

Niespodzianka dla Sołtysa

W dniu 08.06.2020 r. Koło Gospodyń Wiejskich w Anusinie przygotowało niespodziankę dla swojego sołtysa Wiesława Ratajczyka z okazji jego imienin. Były życzenia, kwiaty, słodkości i nietypowy prezent. Sołtys był miło ...
Sołectwo Szamów świętuje Dzień Kobiet

Sołectwo Szamów świętuje Dzień Kobiet

Spotkania z okazji Dania Kobiet organizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich powoli staje się tradycją. W spotkaniu uczestniczyły Panie z pobliskich miejscowości oraz zaproszeni goście. Panie spędziły miły, sobotni wieczór...
Przedsiębiorcze kobiety w odnowionej świetlicy wiejskiej

Przedsiębiorcze kobiety w odnowionej świetlicy wiejskiej

W dniu 10 grudnia 2017 r. odbyło się uroczyste spotkanie mieszkańców sołectwa Szamów z władzami Gminy Witonia w którym udział wzięli Wójt Gminy – p. Mirosław Włodarczyk, Sekretarz Gminy – p. Katarzyna Gonera oraz Mirosła...